BLOG

6

november

0

1-4 Riistvara

By: | Comments: 0

Riistvara

Meie koostööparnterid:

The Crowley Company on pilditöötlus- ja filmide järeltöötlusseadmete tootja ning turustaja. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad dokumendiskännerid, suureformaadilised skännerid ja mikrofilimiskännerid. Täpsemat informatsiooni The Crowley Company poolt pakutavate toodete kohta leiate ettevõtte kodulehelt: https://www.thecrowleycompany.com.

Digital Vision System Limited toodab  GoldenEye filmiskännereid (ja filmiskäneerimise ning restaureerimistarkvarasid), skäneerimaks 8-70mm filmilinti ilma optikavahetuseta. Täpsemat informatsiooni meie poolt pakutavate skännerite ja tarkvarade  kohta leiate Digital Visioni kodulehelt:  http://www.digitalvision.tv/.

InoTec tootevalikusse kuuluvad dokumendiskännerid (A3; A4; A5; A6; A7; B4; B5; B6 ja B7  formaadis). Täpsemat informatsiooni meie poolt pakutavate skännerite kohta leiate InoTec  kodulehelt:  http://www.inotec.eu/.

Image Access tootevalikusse kuuluvad erinevad suure formaaga skännerid (A2; A1 ning A0 formaadis) ja raamatuskännerid. Täpsemat informatsiooni meie poolt pakutavate skännerite kohta leiate Image Access kodulehelt: http://www.imageaccess.de/.

Avison tootevalikusse kuuluvad lameskännerid (A3; A4; A5 ja A6 formaadis) ja  söötjaga skännereid (A3 ning A4 formaadis). Täpsemat informatsiooni meie poolt pakutavate skännerite kohta leiate Avisioni kodulehelt: http://avision.com/.

English