BLOG

6

november

0

1-3 Riistvara

By: | Comments: 0

Riistvara

Meie koostööparnterid:

Prasad Corporation Private Limited  tootevalikus on uue põlvkonna filmiskännerid nagu DFT Polar HQ, OXSCAN 14K ning Scanity. Prasad Corp on asutatud 1954 ning on filmi ja video järeltöötluse eelkäija, pakkudes terviklikke lahendusi filmi ja lindimaterjali digiteerimisel ja taastamisel. Täpsemat informatsiooni Prasad Corp poolt pakutavate toodete kohta leiate ettevõtte kodulehelt: https://www.prasadcorp.com.

Image Access tootevalikusse kuuluvad erinevad suure formaadiga skännerid (A2; A1 ning A0 formaadis) ja raamatuskännerid. Täpsemat informatsiooni meie poolt pakutavate skännerite kohta leiate Image Access kodulehelt: http://www.imageaccess.de/.

Kodak Alaris tootevalikus on auhinnatud dokumendiskännerid, tarkvara ja professionaalsed teenused andmete kogumise töövoogude lihtsustamiseks ning äritegevuse jõudluse kiirendamiseks. Täpsemat informatsiooni meie poolt pakutavate skännerite ja tarkvara kohta leiate Kodak Alaris  kodulehelt:  http://www.kodakalaris.com/.

 

Filmworkz DVW Limited pakub maailmatasemel pilditöötlustööriistu, mis töötavad teiega sama kõrgete standartitega.  Täpsemat informatsiooni meie poolt pakutavate pilditöötlustööriistade kohta leiate Filmworkz kodulehelt: http://www.filmworkz.com/.

English